Andrea Kabická

Jsou si opravdu tak podobné? Krásná modelka si nechala narůst dlouhé vlasy, ale stále si ji pletou s Miss Kratochvílovou

Modelka Andrea Kabická měla léta krátké vlasy a neustále si ji lidé pletli s moderátorkou a Českou Miss Gabrielou Kratochvílovou (31). Na akcích ji oslovovali Gábino i novináři, v metru po ní chtěli lidé podpis. Nechala si vlasy narůst, ale to jí příliš nepomohlo.

"Nechávám je růst, zkouším, kam až to půjde. Jednoho dne mám v plánu se vrátit ke krátkým. Uvidíme. Zrovna minulý měsíc si mě i s dlouhými vlasy s Gábinou spletli, to už jsem byla fakt překvapená. Tak tam asi ta podoba bude nejen tehdy, když máme podobný sestřih," řekla Super.cz Kabická.

S dlouhými vlasy má prý jako modelka dokonce větší úspěch, i když v její agentuře by ji raději měli výjimečnou s krátkým sestřihem. "Natáčím reklamy a musím říct, že se mi docela daří. Agentuře jsem se líbila víc krátkovlasá, ale mně se fakt daří dobře. Já se nyní cítím nově, lépe a myslím, že to z člověka i vyzařuje," dodala Kabická. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků