Známé krásky pěly ódy na Richarda Gera.

Co říkají na Richarda Gera známé krásky? Kristelová už má číslo jeho pokoje, Kohoutová by radši Bartošku

Co říkají známé české dámy na charizma a sexappeal americké hvězdy Richarda Gera? Moderátorka Kateřina Kristelová už má číslo jeho pokoje, Berenika Kohoutová by v tom svém pokoji raději viděla Jiřího Bartošku.

"Je milej, má charizma, drží si glanc i po letech. Ale já bych snesla chlapa, který by vypadal jako Jirka Bartoška," řekla Super.cz Berenika.

Naopak nadšené z Richarda Gera jsou Kateřina Kristelová (41), Jitka Čvančarová (43), Eliška Kaplicky nebo Andrea Verešová (40), která kvůli němu dokonce zrušila práci v zahraničí.

"Charizma nejen na obrazovce, trochu mě i dojal svou řečí, velký sympaťák," řekla nám Jitka Čvančarová. "Je to neskutečně úžasnej sexy chlap," doplnila ji Eliška Kaplicky.

"Moc jsem se na něj těšila. I on byl jeden z důvodů, proč jsme se nakonec rozhodli, že se festivalu zúčastníme a odložila jsem i zajímavou pracovní nabídku. Možná budu mít příležitost si s ním popovídat. Moc si ho vážím, je to ikona, osobnost. Má velké charizma a je to šarmantní muž," říká Verešová.

Nejvíc plusových bodů ale získala Kateřina Kristelová (41). "Jsem tady asi jediná, kdo si pamatuje, jak se jmenovala jeho legendární role v Pretty Woman. Byl to Edward Lewis. Možná ho tím na nějakém mejdanu odzbrojím, když jsem jediná. Už vím i číslo jeho pokoje, nesl si kartičku, když šel kolem mě. I pro moji mámu je to velký idol, já jsem z něj nadšená. Otázkou je, zda by on chtěl Češku s dítětem," dodala se smíchem Kateřina. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků