S těhotenstvím celebrit se letos roztrhl pytel.

S těhotenstvím celebrit se letos roztrhl pytel. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Hermína

Babyboom českých celebrit: Mrkněte na 5 známých těhulek, které se pyšní zakulaceným bříškem

3. července 2015 15:32

Český šoubyznys letos zažije pořádný babyboom. Zatímco na některých známých dámách zatím není těhotenství vůbec vidět, na dalších už se bříško s budoucím potomkem pěkně zakulacuje.

Na miminko už se moc těší zpěvačka Monika Absolonová (42) a hokejista Tomáš Horna. Ač bude Monika rodit až v listopadu, bříško už jí pořádně vyrostlo. Zpěvačka se dokonce na sociální síti radila se svými fanynkami, jak má elegantně a hbitě vstát z postele.

To u zrzavé missky a modelky Romany Pavelkové (34) už porod pomalu klepe na dveře, a tak vypadá jako výstavní těhulka. Herečka Petra Hřebíčková (35) zase musela kvůli roli v seriálu Svatby v Benátkách těhotenské bříško dlouho maskovat.

Ukázala ho, když jí požehnaný stav předepsal scénář, až teprve v seriálových svatebních šatech.

Prvního potomka očekává s Pavlem Liškou také herečka Bára Poláková (35). Na té na rozdíl od Absolonové nebylo dlouho nic vidět. Klenuté bříško už ale neschová ani ona. V osmém měsíci je zase manželka fešáka Lukáše Hejlíka (38), známá modelka Veronika Fašinová (32).

V očekávání jsou také herečka Sandra Nováková (36) a modelka Jitka Válková (27), které se bříškem zatím veřejně nepochlubily. 

Které dámě podle vás nejvíc sluší požehnaný stav?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků