Casey Batchelor na sebe upozorňuje i po skončení Big Brothera.

Casey Batchelor na sebe upozorňuje i po skončení Big Brothera. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Zmenšila si ňadra, ale o napěchovaný hrudník nepřišla: Hvězda reality show se v bikinách pochlubila ženskými sexy zbraněmi

26. června 2015 21:53

Další slávychtivou účastnicí britské verze reality show Big Brother je Casey Batchelor, která ani po skončení soutěže nehodlá ustoupit do pozadí.

Atraktivní hvězda šmírovací show marně touží po slávě, a tak si fotografy zve i na dovolenou, kde je provokuje svými obřími ňadry. Momentálně se vnadná tmavovláska sluní u bazénu na jednom z řeckých ostrovů, což nabízí spousty příležitostí k pořízení lechtivého snímku.

Casey se ochotně nechala vyfotit, jak jí z úsporných bikin vylézají její rozměrné sexy vnady. Prsní výbavu si přitom po skončení soutěže nechala o dvě čísla zmenšit, protože se značně objemným hrudníkem vypadala jako nevkusná sexbomba.

I zmenšená ňadra, která stále působí obrovsky, budí u této hvězdičky z Big Brothera velké pozdvižení. V odvážných bikinách ale vypadají mnohem přirozeněji než s příliš nafouklými balóny, kterými se honosí řada jiných účastnic reality show. 

Anna Veškrnová , Super.cz