Miley Cyrus s Ritou Orou

Miley Cyrus s Ritou Orou Profimedia.cz

Překvapí to vůbec někoho? Všemu otevřená Miley Cyrus se přiznala k bisexualitě, její matka z toho byla paf

Kontroverzní zpěvačka, jejíž nahé fotky jsou na internetu mnohem obdivovanější než její písně, se opět potřebuje zviditelnit, a tak vsadila na svou sexualitu. Miley Cyrus (28) přiznala, že její náruč je otevřena i ženám.

Ne že by informace o všestranném zaměření známé exhibicionistky někoho překvapila. Miley si sice prožila románky s Liamem Hemsworthem či Patrickem Schwarzeneggerem, ale fotky, na nichž se ocicmává se svými kolegyněmi včetně Nicki Minaj (38) či Rity Ory (30), jsou jasným důkazem jejího experimentování.

O své bisexualitě měla Miley jasno už ve čtrnácti letech, ale veřejně se jinakostí pochlubila až nyní v magazínu Paper, na jehož titulce zapózovala nahá se svým čuníkem. V době, kdy byla ještě roztomilou holčičkou ze seriálu Hannah Montana, se matce Tish svěřila, že miluje holky stejně jako kluky.

Silně věřící žena z této novinky nebyla vůbec nadšená. „Bála se, že mě lidé budou odsuzovat a skončím v pekle. Prosila jsem ji, aby mě takovou přijala, a ona to udělala,“ řekla Cyrus o tom, jak vyděsila svou matku.

Praktikující křesťanka by se ovšem nyní o osud své dcery měla obávat mnohem více. Na zpěvačku, která na koncertech předvádí pózy jako z filmů pro dospělé a internet zásobuje oplzlými fotkami, v nebi určitě nečekají. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků