Zora Ulla Keslerová (vlevo) s dcerou Petrou Hapkovou

Zora Ulla Keslerová (vlevo) s dcerou Petrou Hapkovou Michaela Feuereislová

Exmanželka Petra Hapky neztratila nic ze svých půvabů, kterými oslňovala v erotických filmech: Sekne jí to i v 64 letech!

Bývalá manželka zesnulého skladatele Petra Hapky (✝70) Zora Ulla Keslerová (64) si nenechala ujít vernisáž fotografií svého kamaráda Jakuba Ludvíka. A hned nám bylo jasné, proč se do ní Hapka kdysi zamiloval.

Keslerová i čtyři roky po překročení šedesátky oplývá neutuchajícím šarmem a pořád jí to neuvěřitelně sluší. Ne nadarmo začínala svou kariéru jako zpěvačka, tanečnice a fotomodelka, která se později prosadila v italském filmu, přičemž se nevyhýbala ani erotickým snímkům.

Společně s Petrem Hapkou má sympatická herečka dceru Petru (33), kterou by leckdo mohl považovat spíše za její mladší sestru než dceru.

Po svém tatínkovi Petru Hapkovi Petra podědila hudební geny a působí jako zpěvačka. Petra už brzy vydá svou první desku s šansony. O těch si Hapková na vernisáži mohla popovídat se známou českou šansoniérkou Renatou Drössler (58), jež na výstavu fotek dorazila i se svou mladší dcerou Natálkou a na akci také zazpívala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků