Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

Dědictví po Ivetě Bartošové: Dostal z něj podíl i národem neoblíbený vdovec!

Možná to někoho navzteká, ale je to prostě tak. Jak Super.cz již informoval, poměrně nedávno bylo definitivně uzavřeno dědické řízení po Ivetě Bartošové (✝48), prakticky všechno, včetně dluhy zatížené vily v Uhříněvsi, získal Artur Štaidl (25). V rámci dědického vypořádání si ale něco pro sebe vydupal i vdovec Josef Rychtář (63).

Ten se ve středu sešel s Arturovým bratrem, právníkem Jiřím Štaidlem, v justičním areálu v Praze na Míčánkách a proti podpisu dostal malou šedou igelitovou tašku. Jejich setkání určitě jen náhodou (a nikoliv na popud samotného vdovce, kterého mnozí podezírají z touhy po slávě) monitorovali fotografové.

Obsah tašky vzápětí ochotně Rychtář vysvětlil. Prý se vzdal veškerých nároků na dědická práva po sedmiměsíční manželce a také vybavení jejího domu v hodně půl miliónu pod podmínkou, že na oplátku dostane zásnubák a snubní prsten, které měla v den smrti na ruce. A tak se prý také ve středu stalo.

„Nikdy je neplánuji zpeněžit, mají pro mě obrovský význam,“ vysvětlil vdovec Blesku. Šperky si jako vzácné artefakty může vystavit hned vedle kamene s Ivetiným vlasem se zaschlou krví a urny s ostatky své ženy, kterou prý schraňuje ve strážní místnosti své říčanské zabezpečovací firmy. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků