Takhle to sluší novým holkám v Aquababes.

Takhle to sluší novým holkám v Aquababes. Foto: Universal/Aquila

Která z nich je nejkrásnější? Tyhle holky jsou novými Aquababes

16. dubna 2015 14:02

Dívčí skupina Aquababes, jejíž video k písni Neříkej mi baby bylo nejsledovanějším českým hudebním klipem roku, má krásné a hlavně talentované následovnice.

S novým rokem totiž proběhl casting na "nové" Aquababes, ze kterého po důkladném výběru odborné poroty vzešla zbrusu nová pětice dívek, jež si už teď brousí zuby na úspěch svých předchůdkyň.

Aneta, Karolína, Míša, Monika a Ilona jsou mladé dámy, které se všechny aktivně věnují hudbě a doufají, že se díky projektu Aquababes posunou dál. Většina z nich už má zkušenosti s muzikály či skládáním hudby a nyní si přejí rozvinout svůj talent a nastartovat úspěšně pěveckou kariéru.

Momentálně dívky natáčí nový videoklip, který se ponese v duchu retro stylizace a vzniká pod režijním vedením izraelského režiséra Yariva Gabera, jenž natáčel videoklipy například kapelám Savage Garden a The Offspring.

Nové členky dívčí kapely samozřejmě neumějí jen zpívat, ale také oplývají nespornými půvaby. Která členka Aquababes se vám líbí nejvíc? Hlasujte v anketě! 

Která členka dívčí kapely Aquababes se vám líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz