Hvězda Big Brothera si věk nepřipouští...

Hvězda Big Brothera si věk nepřipouští... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle to vypadá, když si vyžilá sexbomba z Big Brothera hraje na lolitku: Mrkněte na model, kterým vzdoruje čtyřicítce na krku

14. května 2015 19:59

Hvězda britské verze reality show Big Brother Angeligue Morgan Frenchy dělá všechno proto, aby zamaskovala blížící se čtyřicítku.

Blonďatá slávychtivka, která proslula tím, že se svlékala v centru Londýna a děsila kolemjdoucí lacinou nahotou, už má za sebou neuvěřitelné množství plastických operací. Aby toho nebylo málo, obléká se jako náctiletá lolitka, které nedělá sebemenší problém vyrazit do kavárny v neobvyklém sexy outfitu. Namísto podprsenky totiž její ňadra zakrýval minimalistický kousek látky z jak jinak než růžové barvy, která je hlavním poznávacím znamením infantilního šatníku této bizarní postavičky šmírovacích show.

Množství plastik a chirurgických úprav je však natolik obsáhlé, že se na nestydaté hvězdě reality show podepsalo značně negativně. Frenchy tak více připomíná vyžilou čtyřicátnici než mladičkou dívenku v rozpuku.

Exhibující divoška se navíc nápadně stylizuje do podoby známé herečky Tori Spelling, která se proslavila díky roli Donny v seriálu Beverly Hills 90210. Co se týče plastik, tak Frenchy svou slavnější kolegyni značně dohání a snad jediné, v čem se tyto blondýnky liší, je počet dětí. Zatímco Tori Spelling je čtyřnásobnou maminkou, Frenchy je na prahu čtyřicítky stále bezdětná. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků