Madonna si asi příště rozmyslí, na koho se vrhne...

Madonna si asi příště rozmyslí, na koho se vrhne... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Trapas! Madonna na pódiu políbila známého rappera. Ten se pak šklebil a utíral si ústa

13. dubna 2015 14:35

Madonna nezažívá zrovna nejúspěšnější období. Jako by nestačilo, že se koncem února zřítila ze schodů při vystoupení na British Awards, teď se jí na pódiu přihodilo něco ještě o poznání ostudnějšího. O víkendu ji možná i nechtěně znemožnil osmadvacetiletý rapper Drake, s nímž se popová stálice představila v Empire Polo Clubu během hudebního festivalu Coachella.

Nejočekávanější vystoupení třetího dne každoročního festivalu ve městě Indio v Kalifornii nabídlo snad ještě zajímavější podívanou, než diváci čekali. Zpěvačka vtrhla na stage ve vysokých kozačkách a kabátku, pod nímž měla už jen kalhotky a tílko s nápisem Big as Madonna (velká jako Madonna).

Nestárnoucí pěnice s figurou dvacítky byla v ráži a notně podpořena burácejícím davem při oprašování svého pětadvacet let starého hitu Express Yourself výrazně mladšího rappera políbila.

Nic netušící Drake, který má za sebou vztah například s Rihannou nebo Tyrou Banks, v tu chvíli seděl na židli, když jej v závěru písně za ním stojící Madonna chytila, zaklonila mu hlavu a s pusou dokořán ho líbala několik vteřin. Mladý Kanaďan ale zdaleka nezareagoval tak pozitivně jako v minulosti Madonniny slavné kolegyně Britney Spears, Christina Aguilera nebo Miley Cyrus...

Bez špetky taktu se Drake se znechuceným úšklebkem předklonil a začal si utírat ústa. O takovou náklonnost hudební legendy starší o téměř třicet let zřejmě ani trochu nestál. Hovoří se ale také o variantě, že jej Madonna mohla kousnout. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků