Indianara Carvalho po zadečku ukazuje i ňadra.

Indianara Carvalho po zadečku ukazuje i ňadra. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vítězka klání o nejkrásnější zadeček, která je po intimní operaci opět pannou, vystavila špatně opálená ňadra

Jasným důkazem mimořádné krásy brazilských žen jsou topmodelky Gisele Bündchen (40), Adriana Lima (39) a Alessandra Ambrosio (40), které to ve svém oboru dotáhly až na samotný vrchol. Indianara Carvalho by se k nim velmi ráda zařadila.

Poté, co loni zvítězila v soutěži Miss Bumbum, se cítí jako držitelka titulu Miss World. Indianara na sebe však pozornost spíše než krásou strhává odhalováním a zveřejňováním informací ze soukromí. Majitelka nejkrásnějšího brazilského pozadí se totiž rozhodla, že světu ukáže mnohem více než partie, které ji proslavily.

Indianara Carvalho chce být dokonalá v každém detailu, a na klinice plastické chirurgie tak podstoupila zákrok, při němž jí byla obnovena panenská blána. Modelka se k tomuto kroku prý rozhodla kvůli tomu, aby lépe vypadala při pózování před fotografy. Těžko říct, jakým způsobem se chce prezentovat, aby byla její úprava zřetelná.

Miss Bumbum má zjevně k odhalování velmi blízký vztah, což předvedla na jachtě u Sao Paula, kde vystavovala ňadra. Indianara nejspíš usnula na sluníčku, a její vnady tak hyzdí vypálený vrchní díl plavek. Oslavovaný zadeček si nechala ozdobit logem fotbalového klubu FC Barcelona, ale výhody intimní plastické operace nejspíš pozná jen ona sama. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků