Carmen Electra se předváděla v bikinách.

Carmen Electra se předváděla v bikinách. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vnadná Carmen Electra snad vůbec nestárne: Žhavá čtyřicátnice vypadá v bikinách jako v dobách, kdy zářila v Pobřežní hlídce

Sexbomba Carmen Electra se v legendární Pobřežní hlídce objevila už před téměř dvaceti lety. Tehdy nahradila hvězdnou Pamelu Anderson (53) a ihned si našla zástupy obdivovatelů.

Je až neuvěřitelné, že má stejně svůdné křivky jako v dobách, kdy se v červených záchranářských plavkách proháněla po plážích. Carmen momentálně chytá bronz na dovolené a nezapomíná ani na své fanoušky.

Na sociální síti se pochlubila fotkou v bikinách, na které by jen málokdo poznal, že sličná herečka už dva roky patří do klubu čtyřicátnic. Sexy Carmen totiž pořád vypadá jako nespoutaná dvacítka a o nápadníky jistě nemá nouzi.

Není divu, že o nabídky na lechtivé focení i filmové role nemá nouzi ani v době, kdy Pobřežní hlídku dávno zavál čas. Carmen loni oprášila také kariéru zpěvačky, kterou kdysi odstartovala současně se svou hereckou kariérou. Pak ale zpívání pověsila načas na hřebík a vrátila se až teď. O odvážné kostýmy samozřejmě není během jejích koncertů nouze… 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků