Kennedy Summers je nejen modelka, ale i atraktivní studentka medicíny...

Kennedy Summers je nejen modelka, ale i atraktivní studentka medicíny... Profimedia.cz

Neuvěříte, že se tahle žhavá Playmate v bikinách neživí jen modelingem: Svléká se, aby vydělala na studium plastické chirurgie

Atraktivní blondýnka Kennedy Summers je další kráskou, která své božské křivky nechala zvěčnit v reklamní kampani známé značky kalifornských balených vod.

Vnadná modelka se nechala nafotit v černých sexy plavkách na místní pláži. Kennedy Summers není v modelingu žádným nováčkem. V roce 2013 se dokonce stala Playmate časopisu Playboy a na svém kontě má kromě lechtivého pózování pro pánské magazíny také menší role ve filmu.

Při pohledu na tuto sličnou blondýnku by jen málokdo řekl, že modeling nepatří k jejím životním prioritám. Kráska si tímto způsobem pouze vydělává na školné! Studuje totiž medicínu a ráda by se v budoucnu věnovala plastické chirurgii.

Kennedy Summers je zároveň protřelou světoběžnicí. Kosmopolitní rodačka z Berlína žila v patnácti různých zemích včetně Thajska, Japonska, Itálie, Francie a Singapuru. Kromě medicíny, kterou momentálně studuje, už má na svém kontě magisterský titul v oboru zdravotní správy a bakalářský titul z antropologie. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků