Už to není to, co to bývalo...

Už to není to, co to bývalo... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Co se stalo se sexbombou z Transformers? Mužům se už při pohledu na ni kolena nepodlamují

7. března 2015 16:00

Ještě před pár lety patřila herečka Megan Fox (32) k největším hollywoodským kráskám a vévodila žebříčkům nejžhavějších žen planety. Po dvou porodech se ale zdá, že přišla o svou sexuální přitažlivost.

Megan Fox ve své zlaté éře natočila film Transformers, který se setkal s obrovským diváckým zájmem. Herečka tak své sexy tělo ukázala i v druhém dílu s podtitulem Pomsta poražených, po jehož premiéře byla její kariéra na vrcholu. Pak se ovšem filmový sexsymbol nepohodl s režisérem Michaelem Bayem a v dalším pokračování jej nahradila Rosie Huntington-Whiteley (31).

Kráska z filmového plátna si pak zahrála ještě v několika méně úspěšných filmech včetně Jonah Hex, ale později dala přednost rodině. V roce 2010 se provdala za Briana Austina Greena alias Davida ze seriálu Beverly Hills 90210, s nímž si krátce po sobě pořídila dva syny. Bodhimu bude brzy jeden rok a Noah v září oslaví třetí narozeniny.

Loni se Megan Fox vrátila na scénu s filmem Želvy Ninja, který se ovšem nesetkal s příliš pozitivním přijetím a zajistil jí Zlatou malinu za nejhorší výkon ve vedlejší roli. Herečka sice nedávno v bikinách předvedla, že má po mateřské dovolené opět výstavní křivky, ale jinak o svůj zevnějšek příliš nepečuje. Když se v Los Angeles objevila v teplácích a s neupravenými vlasy, nedostala by roli ani v komparsu. 

Adam Chromý , Super.cz