Roman Vojtek a jeho žena Tereza patřili k nejstabilnějším manželským párům.

Roman Vojtek a jeho žena Tereza patřili k nejstabilnějším manželským párům. Profimedia.cz

Tady ještě panovala rodinná idylka: 7 šťastných momentek Romana Vojtka a jeho krásné manželky, kterou opustil před porodem syna

Tomu, že Roman Vojtek (48) opustil manželku Terezu krátce před porodem syna, se nikomu nechce vůbec věřit. Oblíbený zpěvák a herec totiž na rodinných hodnotách značně lpěl. Zvláště proto, že v pubertě přišel jak o maminku, která zemřela na zákeřnou rakovinu, tak o tatínka, jenž o pár let později podlehl infarktu.

Aby toho nebylo málo, jeho sestra Edita se krátce po smrti otce odstěhovala za přítelem až do daleké Bolívie. Vojtek se s těžkou životní situací dlouho vyrovnával a snad právě proto, že o svou rodinu přišel, si moc přál založit vlastní.

S manželkou Terezou má čtyřletou dcerku a po dalším přírůstku do rodiny moc toužil. Jak je patrné z archivních snímků, Vojtkovi navenek působili jako ideální rodinka. S dcerky Edity byl Vojtek nadšený a od narození s ní měl jako správný táta krásný vztah.

Náhlý odchod od manželky, která čeká pokračovatele Vojtkova rodu, si tak nikdo nedovede vysvětlit. Ty nejradostnější okamžiky ze života manželů Vojtkových si připomeňte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků