Tomáš je třetím nejkrásnějším mužem světa.

Tomáš je třetím nejkrásnějším mužem světa. Michaela Feuereislová

Úspěch českého Muže roku: Fešný student práv se stal třetím nejkrásnějším mužem světa

Zabodoval na plné čáře! Čtyřiadvacetiletý Tomáš Dumbrovský z Brna je čerstvým držitelem titulu třetí nejkrásnější muž planety. Ten si vybojoval v Koreji na světové soutěži mužské krásy Mister International, na kterou odletěl po srpnovém vítězství v Muži roku 2014.

Tomáš Dumbrovský se v Soulu nejdříve probojoval do desítky nejlepších a poté skončil na třetím místě v konkurenci devětadvaceti uchazečů o titul Mister International. Tomášovi je 24 let a studuje práva. "Na tuto soutěž jsem se připravoval několik týdnů, musel jsem upravit jídelníček, cvičit a také se zdokonalovat v angličtině," svěřil se třetí nejkrásnější muž světa. Na prvním místě skončil Neil Perez z Filipín, druhé místo obdržel Rabih El Zein z Libanonu.

"Je to pro mě velká čest i pro celou Českou republiku a jsem rád, že Tomáš uspěl," dodal ředitel soutěže Muž roku David Novotný. Už teď se mohou pánové přihlašovat do dalšího ročníku Muže roku 2015 na internetových stránkách a mohou tak navázat na úspěchy Martina Gardavského či Antonína Beránka. 

Líbí se vám Tomáš Dumbrovský?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků