To nejlepší z udílení cen Grammy 2015

To nejlepší z udílení cen Grammy 2015 Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ta nádhera bere dech. Módní přehlídka toho nejlepšího, co nabídly letošní ceny Grammy

10. února 2015 18:57

Objevily se názory, že program sedmapadesátého ročníku udílení hudebních cen Grammy byl poněkud nudný. Možná, že na pódiu tomu tak mohlo být, ale na rudém běhounu se celebrity postaraly o kvalitní módní přehlídku hodnou světových fashion weeků.

Na výběru svého outfitu si rozhodně dala záležet Kim Kardashian West (38), která sáhla po dekadentním rouchu od slavného cautiera Jeana Paula Gaultiera s pompézním zdobením na ramenou a kapsách.

Nepřehlédnutelná byla i Katy Perry (34) díky svému lila přelivu vlasů. Ten prý vznikl na základě inspirace šaty Zuhaira Murada s třpytivými třásněmi a střapci.

Beyoncé Knowles (37) si domů odnesla hned tři gramofonky. S její pozicí favoritky korespondovala její róba. Model od Proenza Schouler jako by na první pohled měl zakrývat, ale perforovaná tkanina umožňovala nahlédnout na zpěvaččino božské tělo. A to raději nemluvíme o odvážném výstřihu ve tvaru písmene V.

Velkou dávku originality předvedla Gwen Stefani (49) v nezvyklém korzetovém overalu z ateliéru Versace. Vrchní část modelu vynikala asymetrickým designem a odhalenými rameny. Rockový nádech dodal celku účes.

Sledujte v naší galerii výběr těch nejskvostnějších módních kousků, které nabídlo nejslavnější udílení hudebních cen na světě. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků