Frenchy se předváděla na golfovém hřišti.

Frenchy se předváděla na golfovém hřišti. Profimedia.cz

Silikonka ze šmírovací reality show zase dělala ostudu: V úsporných růžových bikinách vtrhla na jehlách na golfové hřiště

Ambiciózní finalistka britské verze reality show Big Brother Angelique Morgan, která sama sobě říká Frenchy, se opět věnovala tomu, co jí jde nejvíce - předvádění se. V Las Vegas se oblékla do svých oblíbených značně úsporných bikin a vyrazila na golfové hřiště.

Správce greenu ale asi nebyl moc nadšen z toho, že se blonďatá golfová začátečnice procházela po hřišti na jehlových podpatcích.

Devětatřicetiletá Francouzka se zálibou v exhibicionismu se však nebojí vskutku ničeho. V růžových plavečkách, ze kterých jí nestydatě vylézají silikonová ňadra, se už producírovala i v londýnském Hyde Parku a leckdy to nevydržela a horní díl plavek rovnou odhodila.

Pro slávu je tato královna plastik schopná udělat téměř cokoliv a zatím se jí to i po skončení reality show nadmíru daří. Na svém kontě má dokonce i natočení klipu k písničce I just wanna get naked, ve kterém hrály hlavní roli její umělé vnady. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků