Frenchy se předváděla na golfovém hřišti.

Frenchy se předváděla na golfovém hřišti. Profimedia.cz

Silikonka ze šmírovací reality show zase dělala ostudu: V úsporných růžových bikinách vtrhla na jehlách na golfové hřiště

6. února 2015 21:55

Ambiciózní finalistka britské verze reality show Big Brother Angelique Morgan, která sama sobě říká Frenchy, se opět věnovala tomu, co jí jde nejvíce - předvádění se. V Las Vegas se oblékla do svých oblíbených značně úsporných bikin a vyrazila na golfové hřiště.

Správce greenu ale asi nebyl moc nadšen z toho, že se blonďatá golfová začátečnice procházela po hřišti na jehlových podpatcích.

Devětatřicetiletá Francouzka se zálibou v exhibicionismu se však nebojí vskutku ničeho. V růžových plavečkách, ze kterých jí nestydatě vylézají silikonová ňadra, se už producírovala i v londýnském Hyde Parku a leckdy to nevydržela a horní díl plavek rovnou odhodila.

Pro slávu je tato královna plastik schopná udělat téměř cokoliv a zatím se jí to i po skončení reality show nadmíru daří. Na svém kontě má dokonce i natočení klipu k písničce I just wanna get naked, ve kterém hrály hlavní roli její umělé vnady. 

Anna Veškrnová , Super.cz