Kateřina Sokolová má nového přítele. Super.cz

Koukněte, jak září štěstím: Více než půl roku po rozchodu s lovcem modelek už krásná Miss Sokolová není single

7. února 2015 22:00

Miss ČR 2007 Kateřinu Sokolovou (29) na českých přehlídkových molech téměř nevídáme. Od doby, kdy se loni rozešli se zlatníkem Robertem Hájkem, jenž před ní chodil mj. s Agátou Prachařovou (33) a po ní pár měsíců s Miss ČR 2008 Zuzanou Jandovou (30), už ani nebývá hvězdou společenských akcí.

Proto jsme byli překvapeni, když jsme ji potkali na castingu v Praze mezi spíše neznámými dívkami, ovšem ze známých módních agentur. "Byla jsem v Miláně, teď o víkendu jsem fotila pro jeden módní časopis ve Vídni. Máte pravdu, že v Čechách na castingy už moc nechodím, ale tohle je natolik prestižní věc, že jsem ráda dorazila," vysvětlila Katka.

Ta by ráda nahradila Simonu Krainovou (45) v kampani klenotnické firmy, jejíž tváří byla její starší kolegyně několik let, naposledy pro ni fotila snímky s živým tygrem. "Simona je jenom jedna, ale budu samozřejmě ráda, když to klapne. Pokud jde o moji další práci, probíhá většinou v Evropě, protože když se vyjíždí třeba do Asie, je to většinou minimálně na dva měsíce, a to už by se mi stýskalo po domově, po Česku, po kamarádech a rodině," řekla nám modelka.

V tu chvíli se nabídla otázka, zda už se našel také nový muž, po kterém by se jí při práci v zahraničí stýskalo. Po rozchodu s Robertem byla přece jen dlouho single. "Někoho jsem potkala a je mi fajn. Ale s Robertem jsme kamarádi, dokonce jsme spolu byli minulý týden na obědě. Chci, aby byl šťastný, je to člověk, se kterým jsem prožila kus života a vždycky ho budu mít ráda," svěřila.

A jak dlouho je se svým novým partnerem? "Ono se moc nedá specifikovat, jak to je a jaký typ vztahu to je. Prostě jsem potkala někoho, s kým je mi fajn a s kým trávím volný čas. Ale dárek k Vánocům už mi dával," aspoň lehce specifikovala dobu, jak dlouho je opět šťastně zadaná. 

Saša Šeflová , Super.cz