Mimi Rogers v lednu oslavila 59. narozeniny.

Mimi Rogers v lednu oslavila 59. narozeniny. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle ji změnilo 25 let: Z exmanželky Toma Cruise je stárnoucí dáma s šedesátkou na krku

Životopis Toma Cruise (59) je opravdu pestrý, a to nejen v případě výčtu jeho filmových rolí, ale také, co se týče jeho soukromého života. Slavný herec má za sebou tři manželství, ve všech případech s hollywoodskou kolegyní.

Nicole Kidman (54) a Katie Holmes (43), která je matkou jediného hercova biologického potomka, si po boku Cruise vybaví každý. Jeho první manželství s Mimi Rogers (59) je však už dávno pozapomenuto. Tato herečka byla jeho manželkou v letech 1987 -1990, což je období, kdy Tom natočil své slavné filmy Rain Man a Narozen 4. července.

Mimi Rogers se už před sňatkem s Cruisem stačila jednou rozvést, a od roku 2003 je jejím manželem producent Chris Ciaffa, s nímž má dceru Lucy a syna Charlieho. Manželství Toma a Mimi zůstalo bezdětné, ale herce přesto výrazně ovlivnilo. Jeho první žena jej totiž přivedla ke scientologické církvi, která by se dala s nadsázkou označit za jeho čtvrtou manželku.

Po rozvodu s Mimi Rogers se hvězda filmů Mission: Impossible, Válka světů či Minority Report oženila s Nicole Kidman. Herecký pár spolu vydržel 11 let, během nich si adoptoval dvě děti. Šest let pak trvalo manželství s Katie Holmes, jež Cruiseovi v roce 2006 porodila dceru Suri. 

Se kterou manželkou to Tomu Cruiseovi slušelo nejvíce?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků