Které známé tváře loni zhubly?

Které známé tváře loni zhubly? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Hermína

Už nejsou jak obryně Stáňa a kopie mastodontů: Tyhle české celebrity loni zatočily s kily navíc a neuvěřitelně prokoukly

3. ledna 2015 9:59

Řada lidí si každý rok dává novoroční předsevzetí. Drtivá většina se týká především hubnutí. Loni však spousta celebrit zhubla, ač si žádná předsevzetí nedávala. Prostě se pustily do zeštíhlovacího procesu a výsledek jistě potěšil nejen je, ale i jejich okolí.

S váhou suverénně nejvíc zatočil zpěvák kapely Maxim Turbulenc Kyklop, který se zbavil neuvěřitelných šedesáti kil a rázem je z něj vitální fešák!

Kila dolů shodila také někdejší obryně Stáňa Kateřina Kornová, jež neuvěřitelně prokoukla. Hublo se také v rodině Brzobohatých. Vdova po Radku Brzobohatém Hana Gregorová (66) je lehčí o dvacet kilo, a čtyři konfekční velikosti v rekordním čase ztratila i hercova dcera Rola, která naštěstí nepřišla o své prvotřídní přírodní osmičky.

Z dam stojí za povšimnutí i štíhlejší postava herečky z Pusinek Petry Nesvačilové, která byla dřív značně oplácaná.

Do shazování kil se loni pustil také tanečník Richard Genzer (51). Pětadvacetikilový sešup dolů udělal z tanečníka a baviče úplně jiného člověka. Už předloni radikálně zhubnul herec Marek Taclík. Ve sportování a zdravém jídelníčku však pokračoval i loni, a to prý zejména ze zdravotních důvodů. Herec totiž podstoupil operaci menisku.

Patnáct kilo musel kvůli roli ve filmu Pohádkář shodit herec Jiří Macháček. A povedlo se, takže mohl ve filmu bez obav svádět Evu Herzigovou i Aňu Geislerovou. Loňský rok byl ve znamení hubnutí také u Felixe Slováčka mladšího a moderátora Primy Tomáše Hauptvogela

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků