Tonda má velmi žárlivou přítelkyni. Video: Archiv FTV Prima

Žárlivá scéna v Prostřenu: Takhle Tondu po telefonu seřvala jeho těhotná přítelkyně, která vidí v soutěžících konkurenci

Televizní pořad Prostřeno může sloužit i jako seznamka. To si nejspíš myslí partnerka Tondy, která mu ztropila žárlivou scénu po telefonu.

Třiadvacetiletý soutěžící neměl snadné dětství. Vyrůstal v dětském domově, otce nikdy nepoznal a s matkou se dnes nestýká. A ideální nejspíš nebude ani jeho současný vztah, protože si pořídil neuvěřitelně žárlivou přítelkyni, která by ho nejraději měla na vodítku.

Když se totiž dozvěděla, že Tondovi u stolu dělá společnost blonďatá Lucie, bezdůvodně začala žárlit. Čekání na večeři tak zpestřil telefon, v němž se Tondova těhotná přítelkyně předvedla jako ukázková stíhačka: „Však se neboj, já ti to jednou oplatím, ale tak, že se po*ereš!“

„Asi má nějaký problém se mnou, ale nevím vůbec proč. To si bude Tonda muset nějak vyřešit sám. Já s tím nechci mít nic společného,“ reagovala Lucie. Co by Tondova přítelkyně vyváděla, kdyby se místo Prostřena účastnil VyVolených? 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků