Nakupte výhodně hračky a pleny a plaťte až po Vánocích!

Domácnosti s malými dětmi řeší každodenně stejný problém – ceny plenek jsou stále vyšší a vyšší a jejich nákupy výrazně zasahují do rozpočtu. Nechte si poradit, jak získat ty nejlepší a nevýhodnější ceny plenek a k tomu ještě dárečky.
Jaká značka je ta pravá?

Jaká značka je ta pravá?

Když přijde na plenky, nevyplatí se šetřit na kvalitě. Nehledejte nejlevnější plenky. Raději se porozhlédněte, kde pořídíte nejlevněji ty nejkvalitnější. K celosvětové špičce v péči o děti bez debat patří značka Pampers. Pokud chcete pro své děťátko to nejlepší, spolehněte se na oblíbené Pampersky. Na Feedo.cz je pořídíte již za neuvěřitelné 3,58 Kč za kus a k tomu dostanete hračku Lamaze zdarma. Je to snadné!

Více
nyní na www.feedo.cz
Nakupujte teď, plaťte až po Vánocích!

Nakupujte teď, plaťte až po Vánocích!

Nákupy s kočárkem jsou zdlouhavé, únavné a nebaví ani maminku ani děťátko. Zapomeňte na fronty, tlačenice a dětský pláč! Vše, co k péči o své děťátko potřebujete, pořídíte online a ještě výhodněji než v kamenném obchodě. Nyní si na Feedo.cz můžete objednat plenky, kosmetiku, nebo vánoční dárky a zaplatit je až do 15. ledna 2015. Ulehčete si život a nakupujte z pohodlí svého domova.

Více
nyní na www.feedo.cz
Hračka, která vydrží!

Hračka, která vydrží!

Chcete hračku, která vydrží desetiletí? Chcete Lego Duplo! Pokud hned na začátku investujete do kvalitního výrobku, neprohloupíte. Lego se dědí po generace. K základní sadě si postupně můžete dokupovat další a stavebnici jednoduše rozšiřovat. Zárukou kvality je i velmi oblíbené a vychytané Lego Duplo. Oproti klasickému Legu jsou kostky větší, proto jsou vhodné i pro děti v předškolním věku (od 2 do 5 let). Lego Duplo rozvíjí dětskou kreativitu a fantazii. Model Vláček plný čísel dokonce učí děti počítat. Děti si mohou postavit svůj první vláček, později ho proměnit na dům, tunel či psí boudu, a přitom se zábavnou formou vzdělávat.

Více
nyní na www.feedo.cz
Vánoční inspirace – Bright Starts OBALL

Vánoční inspirace – Bright Starts OBALL

Stále dokupujete poslední vánoční dárky? Hledáte jednoduchou, lehkou a přitom zajímavou hračku pro nejmenší? Bright Starts OBALL je atraktivní míček, který rozvíjí jemnou dětskou motoriku. Díky jednoduchému designu se pohodlně drží a je vhodný i pro nemotorné dětské prstíky. Míček je cenově dostupný a přitom má mnoho využití. Děti ho mohou chytat, kousat do něj, nebo jen pozorovat, jak se kutálí. Výrobci se v tomto případě řídili heslem "v jednoduchosti je krása". Pokud tedy hledáte hračku bez použití baterií, blikajících světýlek a hlasité hudby, Bright Starts Oball splní i tato očekávání. Navíc ho bez problémů můžete brát všude s sebou. Garantujeme, že se vaše dítě jen tak nudit nebude.

Více
nyní na www.feedo.cz

Časová osa článků