Letos se na televizních obrazovkách objevila řada krásných hereček.

Letos se na televizních obrazovkách objevila řada krásných hereček. Foto: Super.cz/archiv České televize, archiv FTV Prima

8 sexy hereček, které letos zářily v seriálech: Vnadná samice Čvančarová, vtipná Poláková i emancipovaná Arichteva

31. prosince 2014 9:14

Také letos se televizní stanice předháněly v tom, jak nalákat diváky na zbrusu nové seriály. A protože sledovanost seriálů často stojí a padá s angažovanými herci, a zejména herečkami, přišli si diváci opět na své.

Česká televize bodovala zejména díky dlouho očekávanému seriálu První republika, kde o sobě opět dala vědět někdejší hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Markéta Plánková (40) alias konzervativní typická žena své doby Klára Valentová. Diváci si oblíbili také její emancipovaný protipól Veroniku Arichtevu (známou z retro cyklu Vyprávěj), jež si ve stejném počinu zahrála nekonvenční Magdalenu Škvorovou.

Každý pátek byl na obrazovkách ČT ve znamení komediální vodnické série Neviditelní. V netradičně pojatém seriálu o vodnících mezi námi vynikla herečka Bára Poláková jako přítelkyně padoucha Laušmana (Jiří Langmajer) a Kristýna Liška Boková coby vodnice Johana Baretti.

V televizním seriálu ze soudního prostředí Život a doba soudce A. K. opět svůj šarm a sex-appeal uplatnila vnadná Jitka Čvančarová (40). Naopak Zuzanu Norisovou, která ve stejném seriálu hraje osudovou ženu Adama Klose (David Švehlík) byste možná v její současné podobě ani nepoznali...

Diváky se novými televizními počiny snažila zaujmout i Prima, která vsadila na osvědčená jména. Někdejší seriálová hvězda Alice Bendová (44) se objevila ve Svatbách v Benátkách a novinka Vinaři byla další příležitostí pro hojně obsazovanou Terezu Kostkovou (41). Která herečka se vám letos v seriálech líbila nejvíc? Hlasujte v anketě pod článkem! 

Která herečka se vám v seriálech letos nejvíc líbila?

Anna Veškrnová , Super.cz