Herečka Bai Ling ráda provokuje...

Herečka Bai Ling ráda provokuje... Profimedia.cz

Vyzáblá hollywoodská erotomanka opět vypadala jako žena lehkých mravů: Budoucí padesátnici málem vylezlo ňadro na veřejnosti

Herečka Bai Ling zřejmě ani dva roky před dovršením padesátky nedospěla. Americká herečka narozená v čínském Čcheng-tu se sice pyšní štíhlou postavou, ale namísto šmrncovních outfitů, ve kterých by zářila jako prvotřídní dáma, často obléká modely připomínající spíše výprodejovou konfekci ze sexshopu.

Naposledy extravagantní herečka děsila okolí na premiéře filmu Vrána, kam dorazila ve značně minimalistickém oblečku. Z kusu látky, který měl zřejmě úlohu podprsenky, se jí ven dralo ňadro a Bei Ling se u toho tvářila jako pornoherečka těsně před startem natáčení.

Budoucí padesátnice, jež si zahrála například ve třetí epizodě Star Wars - Pomstě Sithů nebo v Zemi zaslíbené, je v Hollywoodu i přes svůj vrozený sklon k exhibicionismu hraničícímu s laciností stále nadmíru populární. Jen letos se objevila hned v šesti celovečerních filmech včetně hororů When the Devil Rides Out nebo Blood Shed. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků