Chris Hemsworth se dočkal velké pocty.

Chris Hemsworth se dočkal velké pocty. Profimedia.cz

Souhlasíte? Tento filmový frajer a čerstvý tatínek dvojčat byl zvolen nejpřitažlivějším mužem planety

19. listopadu 2014 11:17

Už v roce 2012 čtenáři australské edice magazínu GQ tvrdili, že nejpřitažlivějším mužem planety je herec Chris Hemsworth. Americký magazín People byl toho léta ale jiného názoru a nejvíc sexy podle něj byl Channing Tatum. Letos už ale titul připadl právě jednatřicetiletému blonďákovi Hemsworthovi z Austrálie.

S manželkou Elsou Pataky letos na jaře přivítali na svět dvojčata. Osmatřicetiletá herečka a modelka dala vousatému svalovci Chrisovi v roce 2012 dceru Indii a letos v březnu dvojčata Tristana a Sashu.

„Myslím, že jste mi tím zajistili právo se pár týdnů doma chvástat. Můžu říct manželce 'teď si uvědom, že si to myslí lidé, takže nemusím mýt nádobí a nemusím měnit plínky, jsem něco víc, vyhrál jsem to',“ vtipkoval Chris v rozhovoru pro magazín People, když se dozvěděl, že titul získal.

Australan Hemsworth má mladšího bratra Liama, rovněž herce, který randil s Miley Cyrus (25). Loni na jaře se však se zpěvačkou, s níž byl dokonce zasnoubený, rozešel.

Chris na Austrálii nedá dopustit. A přestože musí často točit v Hollywoodu, na nejmenší kontinent světa, kde s manželkou žijí a vychovávají děti, se vrací s velkou chutí.

„Právě jsme strávili báječný den na pláži s dětmi, plavali jsme a kopali do balónu. Po velmi dlouhé době jsme si tohle mohli užít,“ dodal Hemsworth, jenž své vypracované tělo ukazuje jako komiksový hrdina Thor. 

Je Chris Hemsworth nejpřitažlivějším mužem planety?

Famous