Nicole Murphy na Miami Beach

Nicole Murphy na Miami Beach Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Murphyho dcery mají skvělé geny: Jejich máma (46) oplývá výstavními křivkami i po pěti porodech

Čtyřiadvacetiletá Bria, jednadvacetiletá Shayne, čtrnáctiletá Zola a dvanáctiletá Bella nejspíš nebudou mít v budoucnu velké starosti s postavou. Jedná se totiž o dcery herce Eddieho Murphyho a jeho bývalé manželky Nicole Murphy, kteří se na svůj věk mohou pochlubit přímo fantastickou fyzičkou. Zatímco populární komik je i v třiapadesáti samý sval, po o sedm let mladší Nicole se na pláži musí ohlédnout i mladíčci, jelikož valná většina jejich vrstevnic takové figury nikdy nedosáhne.

Po písku na Miami Beach se Nicole procházela v pondělí. Nápaditě střižené bikiny ozvláštnila ještě zlatým řetízkem, který vedl od krku až kolem pasu.

Její bývalý snoubenec Michael Strahan, jenž patnáct let zářil jako hráč amerického fotbalu v dresu New York Giants, musí při pohledu na podobné snímky zaplakat. Nicole se s ním rozešla letos v srpnu po pětileté známosti údajně kvůli nedostatku společně stráveného času. Michael totiž žije v New Yorku, kde každý pracovní den uvádí ranní televizní show Live With Kelly And Michael, Nicole přitom žije se svými celkem pěti dětmi v Kalifornii. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků