Anna Linhartová

Anna Linhartová Foto: Lucie Robinson/ DebRA

Je krásně tvarovaná a ví o tom: Dvacetiletá dcerka české herečky se svlékla do naha

Svlékání herečky Anny Linhartové, dcery Jitky Asterové (61), má velmi krásný a chvályhodný důvod. Anička je jednou z dvanácti osobností, které se nechaly zvěčnit do kalendáře charitativní organizace DebRA, jež podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Každá z oslovených osobností se fotila s křídly, jež pro tuto příležitost vytvořili známí čeští designéři. Za vlasovými křídly Anny Linhartové stojí Jana Burdová.

„Jsem ráda, když dostanu příležitost představit, co vše je možné s materiálem, jako jsou vlasy, vytvořit. Anna, které na jeden den vlasová křídla narostla, je nesla statečně a je moc krásná. Přesně naplnila moji představu lidského života s onemocněním motýlích křídel,“ uvedla Burdová ke svému výtvoru.

Dalšími známými dámami, které si nechaly narůst křídla, jsou Bára Poláková (37), Jana Plodková (39) nebo Eva Josefíková (31).

Charitativní organizace DebRA a Jitka Čvančarová (42), jež je její patronkou, představí celou kolekci s názvem 12 plus 12 už 12. 11. v prostorách Pražské křižovatky. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků