Jovanka a Pepa Vojtkovi prý čekají další dítě.

Jovanka a Pepa Vojtkovi prý čekají další dítě. Michaela Feuereislová

Továrna na dokonalé děti? Manželka drsného rockera je prý znovu těhotná

Nedávno měl obří úspěch se svou kapelou, když se jim podařilo opět v Praze na Vypichu uspořádat megalomanský koncert, ale i v soukromí je produktivní. Frontman Kabátů Pepa Vojtek (56), jemuž s jeho suitou nyní trochu Pražané vyčítají, že po koncertu je celá pláň před oborou Hvězda rozoraná, jako by zde snad došlo k nové bitvě na Bílé hoře, pravděpodobně s manželkou Jovankou Vojtkovou čekají druhé dítě. Ale i to první se jim povedlo!

Sympatická mamina zatím nechce o svém novém požehnaném stavu, na němž poslední dobou horečně pracovali, vůbec hovořit, má být totiž teprve na jeho počátku. Manželé spolu už mají rozkošného dvouletého Adámka. Pepa s Jovankou evidentně umí krásné děti, a jestli se jim opravdu narodí další potomek, budou jak vzor dokonalé rodinky ze žurnálu.

Zatímco Vojtek tvrdě pracuje, Jovanka odjela i se synem na jih Čech a nafotili zde spolu fotky, které mohou manžela a tátu drsoně hřát u srdce. „Jsem z těch kopců a nádherné přírody úplně unešená. Fascinuje mě ten klid, do kterého se občas ozve zabučení krávy nebo mečení ovcí. A i ten zvuk jejich zvonečků ve mně vyvolává vzpomínky na dětství,“ říká pohledná a na první pohled záhadná Vojtková. Její tatínek pochází z Makedonie, a když tam v dětství jezdila na prázdniny, ráno ji budily zvonky ovcí, jak je pastýř hnal na pastvu. Proto ta nostalgie.

Z toho důvodu by si jednou přála žít na venkově. „Třeba v jižních Čechách. Ale realita je věc druhá. Kvůli práci musíme zůstat v Praze,“ krčí rameny půvabná blondýnka, která s prckem řádila v krásném a zrekonstruovaném městečku Hluboká nad Vltavou. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků