Angelina a Brad se obklopují luxusem.

Angelina a Brad se obklopují luxusem. Profimedia.cz

Luxusní dáreček pro novomanžele: Brad Pitt a Angelina Jolie si pořídili jachtu za neuvěřitelný balík

16. září 2014 5:55

Novomanželé Brad Pitt (54) a Angelina Jolie (42) si udělali radost a dva týdny po svatbě se rozhodli investovat do luxusní jachty nejvyšší světové kvality. Plavidlo je přišlo v přepočtu na ohromných 8,66 miliardy korun. Dvojice do plavidla investuje dalších sedm miliónů korun, které budou použity třeba na vykládání italským mramorem.

Tesařské a jemné dřevorytecké práce zhotovil na lodi italský rejdař Razzardi. A plavidlo má mít speciální systém na ochranu před paparazzi, technologická novinka má rušit funkce digitálních fotoaparátů.

Pitt a Jolie (42) začali v srpnu natáčet film na Maltě a u pobřeží tohoto ostrova. Premiér země je vítal s otevřenou náručí, ale někteří obyvatelé tak nadšení nebyli právě kvůli tomu, že se k hollywoodskému páru nikdo nesmí ani přiblížit a všude jsou zákazy a omezení ztěžující běžný život Malťanů.

„Nejenže si pronajali dva domy pro sebe, ale také čtyři další domy v okolí, aby je nikdo nemohl rušit… Místní jsou ale naštvaní, protože jejich přítomnost narušuje poklidný život,“ píše britský Sunday Mirror. 

Famous