Eva Feuereislová toho jako malá prožila opravdu hodně.

Eva Feuereislová toho jako malá prožila opravdu hodně.

Třískali ji rákoskou a shazovali ze schodů. Přesto je z bývalé Rovinové-Plošinové prsatá rebelka

Občas jí má český národ plné zuby, nelze jí upřít, že si jako malá užila svoje. Zatímco jiným dětičkám rodiče v deseti letech četli na dobrou noc pohádky, ona už pochovala několik příbuzných a musela poslouchat detaily o rozprsknutém mozku svého strýce na silnici. Její jedinou oblíbenou zkazkou se musel stát strýčkův pitevní protokol. V osmnácti ji prý zase matka zbila tak, že jiná dcera by ji za to „poslala“ do vazby.

Eva Feuereislová (31), hvězdička posledních VyVolených, která u někoho vyvolává pocit, že nemít umělá prsa, člověk pořádně ani nedýchá, si v životě opravdu zkusila. Zvlášť se svou matkou. Ta nemohla rozdýchat smrt nejprve maminky, pak manžela (Evina otce) a nakonec i strýce, který obě po smrti chlebodárce podporoval. A právě jeho skon byl zásadní, matka Evy se s ním doteď nevyrovnala, navíc fakt, že za smrtelnou autonehodu nebyl viník potrestán, ji dodnes pronásleduje.

Právě kvůli tomu, že maminka se prakticky ničemu jinému v životě pak už nevěnovala, přiměl Evu k tomu, aby od ní v osmnácti odešla. „Kdybych to neudělala, zbláznila bych se. Pořád řešila bezvýsledně jen tu jednu a samou věc. Takže jsem se v osmnácti sbalila a utekla. Stihla mě ještě zmlátit rákoskou jako psa a shodit ze schodů a půl roku pak se mnou nemluvila. Pak ale pochopila, že můj útěk pro mě byla má jediná záchrana. Dnes už spolu jsme schopné normálně komunikovat,“ vysvětluje závěrem Feuereislová. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků