Petra Faltýnová Super.cz

Petra Faltýnová poprvé po rozchodu s Leošem Marešem na mejdanu: Chce něco od plastického chirurga?

Po téměř dvou měsících konečně vyrazila mezi lidi, na večírek, kde se dala očekávat přítomnost médií. Petra Faltýnová (43) se po rozchodu s Leošem Marešem (45) uzavřela do soukromí, věnovala se jen práci a dceři Adriance. Výjimku udělala, když byla pozvána na oslavu sedmdesátin jednoho z našich nejznámějších plastických chirurgů.

"Pomáhá lidem být krásnější, odstraňuje komplexy a navrací zpět sebevědomí. Chci mu popřát zdraví, lásku a pak už jen to, co si bude přát on sám, protože legendou byl, je a zůstane," pronesla gratulaci Petra, která se na párty dlouho nezdržela, ale ještě jsme ji stihli vyzpovídat, jak se po rozchodu s Leošem cítí a co plánuje do budoucnosti.

Kromě Petry se narozeninové párty Jana Měšťáka účastnila i řada dalších krásek, a to i těch, které zásah plastické chirurgie ještě na vlastní kůži nevyzkoušely, jako je Iva Kubelková (44), Aneta Vignerová (33), Agáta Prachařová (36) nebo Jana Doleželová.

S přítelem Ondřejem Brzobohatým se na skok zastavila i Taťána Kuchařová (33), o jejíž úpravách zevnějšku se jen diskutuje v kuloárech. Nechyběli manželé Adamcovi nebo Rosákovi, oslavenci přišel zahrát virtuóz Jaroslav Svěcený, dort pro něj upekla známá dortová umělkyně Markéta Krajčovičová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků