Michal Malátný nemá čas na dceru. Super.cz

Malátný z kapely Chinaski je nucen zanedbávat dceru: Proč ji za celé prázdniny není schopný vzít ani na krátký výlet?

Loňskou festivalovou sezónu kapela Chinaski vynechala, ale letošní léto je pro ni ryze pracovní. „Letos hrajeme hodně třikrát, někdy i čtyřikrát týdně, a když nehrajeme, tak připravujeme novou desku,“ popisuje své povinnosti frontman kapely Michal Malátný. Loni se tedy frontman kapely věnoval své rodině a dceři Kateřině intenzivně, a letos si je vědom toho, že ji zanedbává. „Moje dítě je zrovna u babičky. Nevím, jak to uděláme, protože ten čas nemám.

Michal uvažoval už o tom, že by svou čtyřletou dceru začal brát s sebou na festivaly. Své rozhodnutí ale změnil. „Je ještě malá. Když budu hrát, tak by ji musel někdo hlídat.

Čtyřletá Kačenka tedy musí trávit letní prázdniny bez táty s jinými rodinnými příslušníky. „Na žádnou dovolenou jsme nejeli a nepojedeme, takže jí to budu muset vynahradit,“ říká hudebník, kterému se v hlavě rýsuje plán: „Určitě to doženeme. Nejsme typy, které by jezdily k moři, ale určitě pojedeme někam na výlet. Chtěl bych ji vzít letos pod stan. Kdybych měl dva nebo tři dny volno, tak bychom jeli někam do lesa na Šumavu. Sbírat houby a spát ve stanu. Snad to dopadne, nevím,“ krčí rameny Michal Malátný. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků