Tyto dámy se ve světě neztratí.

Tyto dámy se ve světě neztratí. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pánové, tady vám dlaně stačit nebudou! 6 novodobých nástupkyň Věstonické venuše, které na pláži nepřehlédnete

7. července 2014 21:56

Příznivci drobných hrudníků si tady rozhodně nepřijdou na své. Tato šestice dam se totiž může pochlubit ňadry, která dosahují několikanásobku běžné ženské výbavy. Ve většině případů pochopitelně nejde o dílo přírody.

Obří vnady byly v kurzu už zhruba 25 tisíc let před naším letopočtem, kdy neznámý umělec ztvárnil pomocí pálené hlíny soudobé ženské přednosti, které jsou v kurzu i ve 21. století. Na světě se toho od té doby změnilo mnoho, ale vnadné ženy mají stále své výsadní postavení.

S nástupem plastické chirurgie se počet extrémně vyvinutých dam výrazně rozšířil, ale ani ty nejdražší implantáty nemohou konkurovat přírodnímu bohatství. Důkazem toho je Afroameričanka Kristy Love, která své mohutné vnady využívá k masírování mužů. Denně si přijde na v přepočtu 25 tisíc korun a své poklady hrdě vystavuje světu.

Šestinásobná máma Lacey Wildd by se jí ráda vyrovnala, a tak si své vnady nechala opakovaně zvětšovat, až se probojovala do desítky nejprsatějších žen světa. Díky silikonům se stala hvězdou televizní reality show, a ňadra tak pro ni nejsou jen nepřehlédnutelným módním doplňkem, ale také zdrojem obživy. Podobně posedlých žen je však stále více, a tak ji v poslední době zastínila Debbie Delamar, jejíž opakovaně přifukované vnady dosahují velikosti 11.

Zvětšování ňader je celosvětovým trendem, a tak je těžké být v tomto odvětví rekordmankou. Šestici majitelek extrémních prsou najdete v galerii. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků