Co Kate a Williama takhle vytočilo?

Co Kate a Williama takhle vytočilo? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

I Kate a William se umí pořádně zašklebit: Vévoda a vévodkyně z Cambridge prožívali tenisový turnaj s nelibostí na tváři

Tváře vévodkyně Kate (32) a prince Williama (32) jsou známy především z oficiálních akcí, na nichž s naučeným úsměvem reprezentují svou zemi. I královský pár ovšem občas upustí páru a dokáže, že prožívá stejné emoce jako jeho poddaní.

Na wimbledonském stadionu není o podívanou nouze, ať už jde o kurty či tribuny, na něž usedají i známé osobnosti, které touží prožít vyhlášený tenisový turnaj na vlastní kůži. Zdejší atmosféru si chtěli vychutnat i Kate s Williamem, jejichž přítomnost měla ve čtvrtfinále podpořit Andyho Murrayho.

Vzácní hosté v publiku ovšem obhájci titulu štěstí nepřinesli a reprezentant Velké Británie utrpěl porážku od Bulhara Grigora Dimitrivova, který vévodkyni z Cambridge a jejímu manželovi připravil opravdu krušné chvilky. Královský pár totiž nesl každý Murrayho neúspěch s velkou nelibostí a z jejich tváří je patrné, že Kate i Williamovi vřela při národní porážce krev v žilách. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků