Naomi Campbellová nechala servírce spropitné 140 tisíc korun

Topmodelka Naomi Campbellová, která se po módních molech prohání již neuvěřitelných pětadvacet let, dokázala, že se o ní nemusí psát jen v negativním smyslu vzhledem k její výbušné povaze. Když si v neděli večer vyrazila do londýnského podniku Whisky Mist spolu s herečkou Cameron Diazovou, jedné ze servírek vyjádřila svou spokojenost štědrým tuzérem pět tisíc liber (více než 140 tisíc korun).

Čtyřicetiletá Campbellová je známá svými násilnickými aférami, kdy se nezdráhá kromě dotěrných fotografů zaútočit i na své řidiče či služebnou. Podle britského deníku Metro však nyní modelka předvedla i svou lepší tvář. Jako poděkování za příjemnou a ochotnou obsluhu dala šokované servírce velice velkorysou odměnu v přepočtu ve výši 140 tisíc korun.

„Ta servírka byla úplně v šoku. Nevěděla, co říct ani co si myslet. Byla naprosto ohromená a zmohla se jen na nesmělé poděkování,“ sdělil očitý svědek.

Campbellová tímto způsobem zřejmě chtěla naznačit vděčnost i omluvu za to, že když spolu s Diazovou popíjely šampaňské a vodku na tanečním parketu, trochu z drinků vylily i na zem. Servírka se bez jakéhokoli zdráhání o mokrou podlahu postarala a utřela ji.

Obě známé ženy jsou přítelkyněmi od té doby, co byly nedávno společně na dovolené spolu se svými partnery - Naominým Vladimirem Doroninem a Alexem Rodriguezem Cameron Diazové.

 Dagmar Plecháčová
 


Časová osa článků