Chilským fanouškům učinila hvězda filmů pro dospělé zajímavou nabídku...

Chilským fanouškům učinila hvězda filmů pro dospělé zajímavou nabídku... Profimedia.cz

Sexuální mašina z Chile opět slavila výhru fotbalistů: 16 hodin postelových hrátek jako odměna za porážku Španělska

19. června 2014 21:53

Chilská pornoherečka Marlen Doll je žena činů! Na sociální síti slibovala všem zájemcům dvanáct hodin sexu, pokud chilská fotbalová reprezentace porazí na světovém fotbalovém šampionátu Austrálii. Po výhře 3:1 svůj slib splnila, a navíc se vsadila, že pokud její miláčkové porazí favorizované Španělsko, sexuální hrátky dopřeje mužům rovných šestnáct hodin v kuse!

Zřejmě ani ona nečekala, že Chile nakonec skutečně porazí sebevědomé Španěly 2:0, a ona tak s chutí nastoupí další náročnou fotbalovou šichtu.

„Jsem nevěstou všech, rozdám milióny orgasmů, vyhrajeme celé mistrovství,“ chvástala se nadšeně na sociální síti chilská žena značně lehkých mravů a hned se pustila do práce.

Každý muž, který s touto nestydatou sexuální mašinou toužil skončit v posteli, pak musel zaplesat radostí. Marlen se nechala natolik unést, že pokud Chilané přidají další výhry, souložit bude klidně celý týden. Už v pondělí si Chile brousí zuby na ambiciózní Holanďany a experti se shodují, že nakonec mohou bojovat i o nejvyšší příčky.

„Nejlepší vítězství je pokaždé až to další. Stal se z nás takový rebel celého šampionátu," prohlásil argentinský kouč Chilanů Jorge Sampaoli. A zdá se, že jedna hodně žhavá rebelka na fotbalisty čeká i doma. 

Anna Veškrnová , Super.cz