Yvetta Blanarovičová ale umí žít. Super.cz

Blanarovičová není žádná troškařka, dva měsíce strávila na Miami. Takhle na ni zafungovalo floridské slunce

Co se odstínu pleti týče, mohla by Yvetta Blanarovičová (58) s trochou nadsázky konkurovat i Naomi Campbell (51). Barva její pokožky však není dílem českého sluníčka, může za to dvouměsíční pobyt na Floridě.

„Vrátila jsem se po dvou měsících z Miami," nechala se slyšet herečka. Blanarovičová odlétala na Floridu ještě v době, kdy bylo v České republice poměrně chladno, neplánovala tam ale zůstat tak dlouho. „Byla to dovolená, pak jsem si to prodloužila, potom jsem se musela vrátit kvůli práci a pak jsem tam zase odjela," říká Yvetta.

Herečka nám během rozhovoru nechtěla prozradit, s kým si dovolenou na Miami užívala, nakonec přece jen řekla, že ji tam obklopovali hlavně krajané. „Mám tam hodně přátel jak ze Slovenska, tak z Čech, kteří tam buď trvale bydlí, nebo tam mají svoje apartmány. Ani mi nepřišlo, že jsem v neznámém světě."

Blanarovičová obrazně řečeno ani nebalí kufry, neboť už za pár dní odlétá pracovně do Egypta, poté se vydá na filmový festival do Karlových Varů, následně ji čeká soustředění s dětmi z její nadace a dopřeje si také dovolenou v Toskánku a na španělském ostrově Ibiza. „Léto strávím tam, kde to žije," směje se Yvetta. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků