Radim Schwab tvrdí, že je slušňák. Nevěříme. Super.cz

Tohle má být slušňák? Když neběhá nahý s maskou Fantoma opery na choulostivém místě, ukazuje slipy

Zpěvák Radim Schwab rozbouřil vody českého šoubyznysu, když se po prohrané sázce rozhodl opravdu splnit slib a proběhnout se nahý jen s maskou Fantoma opery na choulostivém místě po Karlově mostě. A překvapivě ho udivuje, že to někoho zaujalo.

"Když zkouším dva roky Bacha, abych ho dokonale zvládl, tak to média nezajímá. A takováto blbost ano?" položil řečnickou otázku. Samozřejmě, že ano. Nahého muže, navíc zpěváka, běžně na turisticky frekventované trase nepotkáváme.

To, jaké reakce to mezi kolegy vzbudilo, Radim zamlčel, přiznal ovšem, že i jeho fanoušci na sociální síti, kam snímky z Karlova mostu umístil, byli hodně překvapení. "Znají mne jako slušňáka, jímž doopravdy jsem. V kostýmu Fantoma opery se cítím rozhodně lépe," tvrdil.

Zároveň také odmítl náš nápad, že když si zvykl chodit spoře oblečený, mohl by si zahrát v jiném titulu, muzikálu Do naha!, který se odehrává v prostředí pánského striptýzu. "Spokojím se s Fantomem opery," uzavřel Radim a to ještě netušil, že se při převlékání do kostýmu postavil tak nešikovně, že předvedl před fotoaparátem aspoň to, jaké nosí slipy. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků