Čokoládový krasavec Chris Mumba

Čokoládový krasavec Chris Mumba Foto: New Element

Ben Cristovao může jít do důchodu: Tenhle čokoládový svalnatý hezoun mu přebírá fanynky!

Vypadá to na konec nadvlády ebenového zpěváka Bena Cristovaa (26)! Mladík, který kdysi uspěl v jedné z pěveckých soutěží, má teď těžkou a o sedm let mladší konkurenci. Holky a slečinky už nešílí jen z něj, ale čím dál víc taky ze zpěváka a tanečníka Chrise (19). Mrkněte na to, čím se může chlubit!

Svitavský rodák Christopher Mumba má maminku Češku, po tatínkovi ze Zambie zdědil barvu kůže a asi i pohybové nadání. Je totiž nejen výborný zpěvák, ale také tanečník. „Tělo si udržuju sportem. Miluju volejbal, karate, plávání, basketbal, ale třeba i americký fotbal,“ prozradil nám mladík pyšnící se vyspělou muskulaturou.

Ten se stal nově součástí chlapecké kapely New Element, v níž nahradil Honzu Bendiga. Mohlo se zdát, že fanynky budou pro Jana plakat, ale zdá se, že opak je pravdou. „Létají kolem Chrise jako družice kolem Marsu,“ vtipkuje producent boybandu.

Kromě Chrise a druhého nového člena Vojty Drahokoupila v seskupení účinkují také Ondra Havel známý ze seriálu Ulice a taky hezoun Lukáš Cestr.

Čtveřice nyní maká ve studiu a chystá klip s ambicemi porazit úspěšné předchozí video Svědomí. Na září chystají vydat cédéčko a také sérii koncertů. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků