Candice a Chase Crawfordovi mají skvělé geny.

Candice a Chase Crawfordovi mají skvělé geny. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tihle sourozenci se vážně povedli! Ona byla královnou krásy, on je hvězdou populárního seriálu

Jsou nositeli příjmení Crawford a dělí je pouhý rok. Spojitost se slavnou topmodelkou Cindy sice nehledejte, ale i oni tomuto jménu dělají čest. Dnes sedmadvacetiletá Candice byla v roce 2008 jen krůček od získání titulu Miss USA a její o rok starší bratr Chase pro změnu představuje hlavní roli v seriálu Gossip Girl neboli Super drbna.

Sourozenci se narodili v Texasu do rodiny dermatologa Chrise a učitelky Dany. Oba nejdřív začínali v modelingu, ale později se jejich činnost přesunula k jinému oboru. U Chase to byl filmový debut Síly temna v roce 2006, který mu otevřel dveře do Hollywoodu. Zlom nastal už o rok později se získáním role Natea Archibalda v Super drbně.

To mladší Candice se v roce 2008 stala Miss Missouri a v celostátním finále se dostala mezi TOP 10 krásek. Později pracovala jako reportérka v televizi, než se usadila s hráčem amerického fotbalu Tonym Romem, kterého si v roce 2011 vzala. Mají spolu syny Hawkinse a Riverse, který se narodil letos 18. března, což je vzhledem k aktuálním fotografiím z její dovolené k neuvěření. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků