Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

A už je to tady. Rychtář prý otočil a Štaidlovi oznámil, že se půlky dědictví po Bartošové nikdy nevzdá

Sliby chyby! I když se vdovec po Ivetě Bartošové (✝48) Josef Rychtář (63) už za jejího života i po její smrti kasal, že nikdy neprahnul po zpěvaččině majetku a že vše přenechá jejímu synovi Arturovi Štaidlovi (25), začíná se ukazovat, že jako kolikrát asi jen planě plkal. Patrně se mu rozleželo v hlavě, že by měl odejít s holým pozadím a jak Super.cz prozradil velmi důvěryhodný zdroj, Ladislavu Štaidlovi, otci Artura, už začaly chodit výhrůžné zprávy!

K vyhrocení situace mělo dojít vzápětí poté, co si Artur v úterý večer přišel do vily maminky vyzvednout své osobní věci. Nikdo mu neotevřel, proto odjel s prázdnou. Na místě však měly být Rychtářovy gorily, které patrně šéfovi vše hned nahlásily.

„Hned poté začaly Štaidlovi chodit na mobil neuvěřitelné zprávy. Byly o tom, že Rychtář není žádný blbec a jestli si myslí, že odejde jen s igelitkou, tak že se Štaidl šeredně plete. Věc prý neskončila, dědictví se nevzdá, a že ještě bude pěkně zle,“ dozvěděli jsme se.

Zprávy sice nechodily z Rychtářova čísla, ale vzkaz z nich vyplýval jednoznačně. A Štaidlovo číslo také nemá jen tak někdo. Byla by obrovská náhoda, kdyby nešlo přímo o akci Josefa Rychtáře, který má na Štaidla pifku už ze dne úmrtí Ivety Bartošové, když mu s ohledem na Artura „zakázal“ uspořádat veřejný pohřeb.

„Šlo o hrozné esemesky a někdo se také snažil Štaidla pořád z neznámého čísla prozvánět. Ale ten dotyčný asi netuší, že na Štaidlovi jen tak někdo dříví štípat nemůže. Došla mu trpělivost a tak tu bude pořádně veselo. Potom, co mu ten dotyčný vyhrožoval, už začíná stahovat veškerou svou moc, aby tomu pánovi ukázal, kde je jeho místo,“ dodal informátor. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků