Poznáte ji?

Poznáte ji? Profimedia.cz

Kdo je ta zmalovaná lolitka? Dnes je z ní módní ikona a čtyřnásobná maminka

Patří k nejatraktivnějším čtyřicátnicím a svou krásu umí stále náležitě zúročit. Do světa modelingu ji to táhlo už od dětství, což dokazuje její archivní snímek.

Na fotce je topmodelka Heidi Klum (40) v době, kdy jí bylo pouhých 13 let. Už tehdy to byla velká parádnice a snila o tom, až jednou zazáří na módních molech. V pubertě to ovšem s líčením dost přeháněla, což později nebylo nutné. Zaujmout dokázala i s podstatně skromnějším make-upem.

Německá kráska se už na konci 80. let proslavila v Evropě a brzy dosáhla v USA celosvětového věhlasu. Díky sexy křivkám se uplatnila především při předvádění plavek a spodního prádla. V roce 1998 se objevila na obálce magazínu Sports Illustrated, čímž dosáhla vrcholu své kariéry.

Poprvé se Heidi Klum stala maminkou ve 30 letech, když přivedla na svět dceru Helene, jejímž otcem je Flavio Briatore. Později ji však adoptoval zpěvák Seal, s nímž má Heidi také Henryho (8), Johana (7) a Lou (4). Jejich manželství ale po šesti letech dospělo ke krizi, již slavný pár vyřešil vzájemným odloučením. Heidi však nemá o nápadníky nouzi a nedávno se na pláži odhalila po boku svého mladšího milence. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků