Gemini Smith

Gemini Smith Profimedia.cz

Silikony téhle krásce zaplatili úplně cizí pánové. Díky nim si pořídila prvotřídní čtyřky!

Většina žen lačnících po větších ňadrech si na ně musí také sama našetřit, a to mnohdy trvá i několik let. Ne však v případě okouzlující třiadvacetileté brunetky z Cramlingtonu na severovýchodě Anglie Gemini Smith. Té stačilo ke splnění snu hodně málo. Pouhá registrace na jednom serveru a pak chatování s muži ve volném čase.

Žádné sprosťárny za tím ale nehledejte. Na web MyFreeImplants.com se přihlašují slečny a ženy, které by si přály podstoupit operativní zvětšení ňader, ale nemají na to dostatek prostředků. Popíší zde svůj příběh a psychické problémy, které jim malé poprsí způsobuje, a už jen čekají na někoho, kdo by si s nimi chtěl vyměnit pár zpráv. Za každou, která dívce dojde, přitom dotyčná inkasuje jeden dolar.

Gemini svůj drobný hrudník prý vždy nenáviděla a připadala si kvůli němu jako dvanáctiletý chlapec. Upadala dokonce do depresí, ale díky americkému webu se z ní stala sebevědomá mladá žena s proporcemi modelky.

Po třech měsících dopisování po internetu Gemini vydělala v přepočtu 147 tisíc korun potřebných k tomu, aby jí na klinice z jejích jedniček (34A) plastický chirurg vytvořil plnější čtyřky (34DD). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků