Taťána v Egyptě nejen pracovala, ale také odpočívala.

Taťána v Egyptě nejen pracovala, ale také odpočívala. Foto: CK Blue Style

Ty nohy! Ty boky! To pevné bříško! Známe tajemství dokonalého těla Táni Kuchařové

Miss World 2006 Taťána Kuchařová (35) má postavu, kterou jí nelze než závidět. Byli jsme ale překvapení, že je její tělo samý sval a ten pekáč buchet, co má na břiše, to byl opravdový šok. Dokonalé tělíčko nám předvedla v egyptské Hurghadě, kam vyrazila fotit kampaň pro svoji dvorní návrhářku Ivanu Mentlovou.

"Když mi Ivana zavolala, že budeme fotit v Egyptě, byla jsem nadšená. Mám to tam moc ráda, byla jsem tam několikrát i s rodinou," řekla Super.cz Kuchařová.

Pobyt si moc užila a po focení jí zbyly i tři dny na opalování a odpočinek u moře. "Stihla jsem si vyjet na čtyřkolkách do pouště i výlet lodí. Majitel hotelu, ve kterém jsme bydleli, nám zapůjčil svoji jachtu, a tak jsme se vydali na nádherný ostrov Mahmya, kterému se přezdívá egyptský Karibik, a cestou jsem měla neuvěřitelný zážitek. Plulo kolem nás asi dvanáct delfínů. Opravdová nádhera," upřesnila Kuchařová.

A jaké je tajemství jejího vypracovaného tělíčka? "Když jsem v Čechách, každé ráno mám trénink se svým trenérem v posilovně v pražských Vršovicích. Dává mi pořádně do těla. Také chodím na jógu a stále se věnuji tanci. Od ledna jsme s mým tanečním partnerem Janem Onderem měli šest vystoupení," dodala Kuchařová.

"Nemám postavu zadarmo. Kdybych povolila, bylo by to velmi znát," uzavřela sexy topmodelka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků