Sámer s novou přítelkyní

Sámer s novou přítelkyní Michaela Feuereislová

Sámer už má zase novou holku? Koukněte, jak se spolu nechali potetovat

Zpěvák Sámer Issa (36) má jen týden a něco před odletem do Dubaje, kde bude trávit celé tři měsíce. A aby se mu nestýskalo, pořídil si novou přítelkyni, kterou bere s sebou, a bude s ní dokonce i vystupovat na svých plánovaných show.

"Se Sámerem se už díky práci známe déle, ale vážnější to mezi námi začalo být teprve nedávno," prozradila Super.cz půvabná blondýnka. S novou láskou se zpěvák nechal i nově potetovat a ona do toho šla s ním. Čerstvou ozdobou na předloktí se nám také hned pochlubili.

Hanna Pekhartová zpěváka původně doučovala akrobatické kousky na jeho vystoupení, nyní už vystupují spolu. Předvedou se za týden v Praze, kdy bude mít Sámer rozlučkové vystoupení před odletem pro nejbližší přátele a fanoušky.

"Nikde jsem ještě tak dlouho nebyl. Tři měsíce jsou docela dost a v Dubaji jsou dost přísní, i co se alkoholu týče, na marihuanu budu muset úplně zapomenout, abych tam neměl průšvih. Ale co, udělám si aspoň tříměsíční detox, myslím, že mi to jen prospěje," uzavřel zpěvák, který v Dubaji plánuje natočit i nový videoklip. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků