Martin Kocián se objevil ve společnosti.

Martin Kocián se objevil ve společnosti. Herminapress

Tohle byl největší fešák kapely Lunetic? Podívejte se, jak teď vypadá blonďáček Martin Kocián

Kdysi úspěšná chlapecká skupina Lunetic loni rozjela svůj velký comeback, ale kluci brzy z kapely vyhodili blonďáka Martina Kociána, který nikomu nic nedal vědět, sebral se a odjel do zahraničí. S nespolehlivým parťákem se tak skupina ihned rozloučila a objevily se spekulace, zda Martin zase nejede v drogách, s nimiž měl před lety problémy. Opak je ale pravdou.

Nedávno se Martin Kocián opět objevil ve společnosti a rozpovídal se o své nové práci. Na jeho tváři byla znát velká únava a do největšího krasoně kapely měl opravdu hodně daleko. V nové práci je prý ale spokojen.

„S muzikou jsem sice neskončil, ale už delší dobu to není moje profese, pouze koníček. Dodělal jsem si vysokou školu a teď pracuji v jedné pojišťovně jako oblastní manažer. A baví mě to. Samozřejmě občas zavzpomínám, ovšem ne se slzami v očích. Jsem prostě spokojen. Letos mám v plánu zatím pět vystoupení jako sólista a přibudou-li další, bude to fajn. Když ne, svět se nezboří, mám svou práci,“ svěřil se Martin Kocián, který si nenechal ujít 58. Filmpárty k premiéře
nového českého filmu Kandidát.

Jako host dorazil i Vladimír Franz. Ten na rozdíl od herců z filmu, který představuje mediální „masáž“ před volbou prezidenta, byl nedávno skutečným kandidátem na hlavu státu. „Film Kandidát je thriller o síle médií na veřejné mínění. Já osobně jsem si prožil a užil kampaň, a že jsem skončil v poli poražených, mne rozhodně nevykolejilo. A budu-li kandidovat i příště? To je otázka. Bude-li poptávka, pak proč ne,“ nechal se slyšet Vladimír Franz, který si s chutí poklábosil s jedním z herců z filmu Pavlem Novým a pozdravil se i s kolegou Vladimírem Kratinou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků