Eva ve stejných šatech, ale s novými ňadry.

Eva ve stejných šatech, ale s novými ňadry. Foto: Super.cz/ Hermína/ Brilliant Style salon

Jak to proboha udělala? Eva nacpala nové silikony do šatů, které na sobě měla ve VyVolené éře povadlého dekoltu

Po reality show VyVolení nic není jako dříve. Alespoň v případě Evy Feuereislové, která sice v soutěži neuspěla, ale pyšní se podstatně objemnějším dekoltem.

Soutěžící už opět žijí své všední životy, ale Eva se nevzdává snu o slávě. S novými ňadry jí narostlo sebevědomí a snaží se nové vylepšené rozměry patřičně zúročit. Aby byl výsledek co nejzřetelnější, vytáhla ze skříně odvážné šaty, které na finále VyVolených zdůraznily její nedostatky.

Teď je ovšem všechno jinak a Eva model vyzkoušela s novými ňadry, která vyplnila dříve volný prostor. Během focení pro kadeřnictví, jehož se stala tváří, prokázaly šaty v oblasti dekoltu svou pružnost.

„Focení probíhalo na letišti a v přilehlých prostorách. Využila jsem i šaty, které jsem měla na finále VyVolených. Moje prsa v nich tehdy ale zdaleka nebyla tak super jako na těchto fotografiích. Když vidím, jak mi zvětšení poprsí pomohlo, zvažuji ještě operaci nosu,“ prozradila nám Eva.

V kadeřnictví se jí před focením postarali o novou vizáž. „Majitelé salonu si mě vybrali hlavně díky mé kontroverzní povaze. Prodloužili mi vlasy a z přesušených melírů mi vykouzlili jednolitý blond odstín, abych měla image pravé blondýny. Na focení mi vykouzlili složité účesy, o kterých jsem si nikdy nemyslela, že mi budou slušet,“ dodala nadšeně Eva o nové zkušenosti. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků