Tady si užívá princ své první prázdniny...

Tady si užívá princ své první prázdniny... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Podívejte, v jakém luxusu tráví svou první dovolenou princ George. Je na ní s maminkou Kate i prarodiči

Půlroční potomek vévody z Cambridge Williama (39) a jeho ženy Catherine (39) odjel na svou první dovolenou u moře, a jak se dalo čekat, o žádný last minute se nejedná. Místem, kde bude nyní Jeho královská Výsost princ George Alexander Louis z Cambridge několik dní uléhat, je malý privátní ostrov v Karibiku Mustique. Společnost mu tam dělá sice jen jeden z rodičů, a to maminka, tatínka mu však vynahradí babička s dědou - Carole a Michael Middletonovi.

Ostrov s rozlohou necelých šest kilometrů je rájem na zemi. Původních obyvatel je zde okolo pěti set a jinak se zde podél pobřeží nachází už jen 74 luxusních vil, které jsou vesměs ve vlastnictví celebrit a zámožných osob. Jednu z nich nyní na týden obývají právě Kate se synem a rodiči. Jaké parády si mohou užívat, už se podívejte v galerii pod článkem.

O vilu v zeleni s výhledem na oceán o čtyřech ložnicích se stará komorník, kuchař a zahradník, a tak je jasné, že rodině během jejich pobytu nechybí vůbec nic. Až na Williama, který musel zůstat doma v Londýně kvůli studijním povinnostem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků