Kamil Střihavka s manželkou a dcerou Terezou

Kamil Střihavka s manželkou a dcerou Terezou Michaela Feuereislová

Starší se hlásila do České Miss, ale jak vypadá ta mladší? Kamil Střihavka ukázal rozkošnou zrzavou dceru

30. ledna 2014 9:55

Jeho starší dceru Evu jsme poznali díky tomu, že se bez otcova vědomí před čtyřmi lety přihlásila do České Miss a dostala se až do semifinále. Jak ale vypadá ta mladší, jsme nevěděli. Zpěvák Kamil Střihavka (53) si chrání své soukromí a rodinu, včetně manželky Evy, bere do společnosti jen sporadicky.

Výjimku udělal na křtu svého nového videoklipu Ztracenej, který pro něj natočil Vašek Noid Bárta (37), a má předznamenávat jeho letošní akustické turné. Mezi hosty se objevila jeho manželka Eva a také mladší dcera Tereza, která si nechala obarvit vlasy na zrzavo, a stejně jako její starší sestra je to kočka. Obě se ale rychle vytratily.

Zatímco v rodinném životě má zpěvák kliku a je šťastně ženatý už přes pětadvacet let, v klipu, který se promítal, tomu tak není. Představuje vnitřně zlomeného hrdinu, jehož opustila partnerka, a on zůstává sám. Kamil, jenž oslaví příští rok padesátku, v něm vypadá výborně, z děje si ale všichni včetně něj dělali trochu legraci.

Není divu, Vašek s natáčením teprve začíná, kromě Střihavkova klipu natočil třeba i pro Báru Basikovou (55) či Kamilu Nývltovou, a teprve se učí. Tím pádem se mu dají určité nedostatky, jako je klišé ve stylu opuštěných pantoflíčků nebo druhého hrnečku na stole, zatím odpustit. 

Saša Šeflová , Super.cz