Kamil Střihavka s manželkou a dcerou Terezou

Kamil Střihavka s manželkou a dcerou Terezou Michaela Feuereislová

Starší se hlásila do České Miss, ale jak vypadá ta mladší? Kamil Střihavka ukázal rozkošnou zrzavou dceru

Jeho starší dceru Evu jsme poznali díky tomu, že se bez otcova vědomí před čtyřmi lety přihlásila do České Miss a dostala se až do semifinále. Jak ale vypadá ta mladší, jsme nevěděli. Zpěvák Kamil Střihavka (56) si chrání své soukromí a rodinu, včetně manželky Evy, bere do společnosti jen sporadicky.

Výjimku udělal na křtu svého nového videoklipu Ztracenej, který pro něj natočil Vašek Noid Bárta (40), a má předznamenávat jeho letošní akustické turné. Mezi hosty se objevila jeho manželka Eva a také mladší dcera Tereza, která si nechala obarvit vlasy na zrzavo, a stejně jako její starší sestra je to kočka. Obě se ale rychle vytratily.

Zatímco v rodinném životě má zpěvák kliku a je šťastně ženatý už přes pětadvacet let, v klipu, který se promítal, tomu tak není. Představuje vnitřně zlomeného hrdinu, jehož opustila partnerka, a on zůstává sám. Kamil, jenž oslaví příští rok padesátku, v něm vypadá výborně, z děje si ale všichni včetně něj dělali trochu legraci.

Není divu, Vašek s natáčením teprve začíná, kromě Střihavkova klipu natočil třeba i pro Báru Basikovou (58) či Kamilu Nývltovou, a teprve se učí. Tím pádem se mu dají určité nedostatky, jako je klišé ve stylu opuštěných pantoflíčků nebo druhého hrnečku na stole, zatím odpustit. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků